środa, 2 kwietnia 2014

Przegląd diet: Lemon detox diet

Kolejny cykl jaki rozpoczynamy to cykl opisujący diety. Nie będziemy nikomu żadnej polecać ani odradzać, bo to nie nasza rola. Pokażemy Wam mnogość wyboru i smaku i postaramy się Was zainspirować.

W ostatnim czasie, na różnych polskich portalach można przeczytać o rosnącej popularności diety lemon detox. W Stanach Zjednoczonych jest ona jednak znana dużo dłużej. Dieta ta uznawana jest za dietę gwiazd Hollywood i nie tylko. Gorącą jej zwolenniczką jest między innymi Beyonce. Która z nas nie chciałaby wyglądać i ruszać się jak Beyonce?

  http://www.planetorganic.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/1/0/10000.jpg

Na czym polega?
Jest to typowa dieta detox, mająca na celu odtrucie i oczyszczenie organizmu. Przez 7 dni pijemy jedynie wodę z cytryną, syropem klonowym (w oryginale Natural Tree Syrup) i pieprzem kajeńskim.

Działanie
Cytryny mają za zadanie oczyścić organizm z toksyn
Syrop klonowy to głównie węglowodany mające dostarczyć nam energii i minerałów (bogaty w wapń i potas) w trakcie trwania diety
Pieprz kajeński mający za zadanie przyspieszyć metabolizm.

Efekty
Według twórców diety lemon detox powoduje:
  • Oczyszczenie organizmu z toksyn
  • Utratę wagi
  • Wzrost energii i witalności
  • Polepszenie kondycji włosów, skóry i paznokci
  • Polepszenie trawienia
  • Poprawę samopoczucia

UWAGA!
Lemon detox, jest nie tyle dietą co głodówką i ma swoich zwolenników. i przeciwników. Jak z każdą głodówką należy uważać i najlepiej przechodzić ją pod okiem lekarza, aby nie dopuścić do zbytniego osłabienia i wyniszczenia organizmu.

Więcej o Lemon Detox Diet: 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz