poniedziałek, 31 marca 2014

Tour po klubach - Vera Sport


Dzisiaj zrecenzujemy klub Vera Sport (a konkretnie siłownię) znajdującego się przy ulicy Siewnej 15. Budynek z zewnątrz wygląda niepozornie (delikatnie mówiąc), wewnątrz zaś jest bardzo nowocześnie i czysto.

Powierzchnia Very to między innymi dwa boiska trawiaste, sale do squash’a i ricoshet’a, dwie sale fitness, kawiarnia i wiele innych. Centrum Vera Sport oferuje szeroki wachlarz zajęć sportowych zarówno grupowych jak i indywidualnych.


http://www.verasport.pl/sites/default/files/imagecache/oryginal/zdjecia/dsc_7164.jpg


 http://www.verasport.pl/sites/default/files/imagecache/oryginal/zdjecia/dsc_7204.jpg


Atmosfera
Atmosfera bardzo przyjazna. Można miło spędzić czas. Obsługa bardzo sympatyczna. Nie ma kolejek, wszystko odbywa się bardzo sprawnie. Czujemy się tam bardzo dobrze zarówno przed, w trakcie i po treningu. Ponadto w Verze dużo się dzieje na przykład często odbywają się różne warsztaty czy kursy, które można śledzić na stronie internetowej klubu.

Prowadzący
Jako że recenzujemy siłownię o prowadzących niewiele możemy powiedzieć. Niemniej jednak trenerzy pracujący na siłowni są kompetentni i zawsze służą pomocą.

Sprzęt
Jak najbardziej na plus. Wszystkie sprzęty są zadbane, czyste i przede wszystkim sprawne (być może to brzmi banalnie, ale na niektórych siłowniach jest to problemem). Jest duży wybór maszyn aerobowych, do treningu siłowego i wolnych ciężarów. Lubimy to, że bieżnie ustawione są przy oknach (biegnąc czy idąc można obserwować co się dzieje za oknem)

Plusy
+ przede wszystkim atmosfera
+ dobra lokalizacja, szczególnie dla mieszkańców Teofilowa i Polesia
+ dobry i dobrze zadbany sprzęt
+ duża różnorodność zajęć,
+ obsługa programu Benefit, FitProfit i OKSystem
+ mnogość warsztatów i kursów
+ bardzo dobra strona internetowa

Minusy
- mamy tylko jedno zastrzeżenie, na które w sumie klub nie ma wpływu. W niektórych godzinach można spotkać sporo wytatuowanych kibiców, którzy nie kryją się z tym komu kibicują, przez co można się poczuć nieswojo. Nie jest to opinia tylko nasza, ale da się słyszeć takie głosy wśród osób, które ćwiczą lub ćwiczyły na Verze.

Byliście kiedyś w Verze? Jakie macie wrażenia?;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz