poniedziałek, 24 marca 2014

Tour po klubach - Nowa Europa

Mamy dla Was nowy cykl postów. Opiszemy w nim łódzkie kluby fitness, do których chodzimy. Przede wszystkim chcemy, żeby były to kluby w których byłyśmy więcej niż jeden raz. 

http://www.nowa-europa.pl/pub/thumbs/-nowa-europa-jpg-630-500.jpg

Zaczniemy od klubu Nowa Europa znajdującego się przy ulicy Al.Kościuszki 106/116. W budynku znajduję się Spa&Wellness, centrum medycyny estetycznej, grota solna oraz klub fitness.

Atmosfera
To dla nas bardzo ważna rzecz, chcemy czuć się w klubie dobrze i spędzać w nim przyjemnie czas. Nowa Europa bardzo dobrze z tym sobie radzi, obsługa jest bardzo miła i uśmiechnięta. Szybko udaje się rozładować kolejki tuż przed wejściem na zajęcia.

Prowadzący
Nie u wszystkich prowadzących zajęcia udało się nam być wśród naszych koleżanek dobrą opinią cieszy się p.Marian, który jest specjalistą ds. ćwiczeń kręgosłupa. My zdecydowanie preferujemy  zajęcia szybkie i bardzo męczące. Bardzo lubimy więc środowe zajęcia z Anią.

Sprzęt
Czyli przede wszystkim ten do ćwiczeń tzn. maty oraz piłki wydają się być czyste oraz zadbane. Może mamy zastrzeżenia co do jakości piłek, ale niewielkie. Pojawiają się też problemy z muzyką (sprzęt raz na czas zawodzi).

Plusy
+ przede wszystkim atmosfera
+ lokalizacja, samo centrum Łodzi
+ bardzo dobra godzina zajęć (16.30 więc osoby pracujące w centrum mają szanse zdążyć)
+ obsługa programu Benefit, FitProfit, OKsystem

Minusy
- zdarza się, że na zajęcia wpuszczane jest za dużo osób, ciężko jest ćwiczyć nie mając miejsca i jest to główny zarzut
- bywają problemy z wodą od kupienia (zawsze zapominamy jej na trening)

Jeszcze jedna sprawa, która nas ciekawi a mianowicie sprawa wręczanych podczas rejestracji numerków z godziną zajęć. Karteczkę należy oddać prowadzącemu zajęcia. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć po co, jak ktoś wie, chętnie się dowiemy.

Jakie kluby lubicie? Do których warto zajrzeć? ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz